Mistrzostwa Polski 2024

Miło nam ogłosić, że Mistrzostwa Polski w Tenisie Plażowym odbędą się wspaniałej, gdyńskiej scenerii w dniach 22-25 sierpnia 2024 roku.


Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak nasi zawodnicy i zawodniczki będą walczyć o tytuły mistrzowskie na piaskowych kortach Gdyni. Będzie to nie tylko sportowe wydarzenie, ale również okazja do wspólnej zabawy, integracji i promocji tenisa plażowego jako dynamicznej dyscypliny sportowej.


Mistrzostwa Polski będą rozgrywane w trzech kategoriach: debel kobiet, debel mężczyzn oraz mixt. To świetna okazja dla wszystkich pasjonatów tenisa plażowego, zarówno tych doświadczonych, jak i początkujących, by zmierzyć się z najlepszymi i sprawdzić swoje umiejętności na tle rywalizacji na najwyższym poziomie.Wybór Gdyni na miejsce tego prestiżowego wydarzenia nie jest przypadkowy. Ta urocza nadmorska miejscowość słynie nie tylko z malowniczych plaż, ale także z dynamicznego życia sportowego i przyjaznej atmosfery. Tenis plażowy dzięki Beach Tennis Trójmiasto rozwija się tam w niesamowitym tempie! Dzięki współpracy z organizatorami turnieju LTE BEACH TENNIS CUP, będziemy gościć najlepszych zawodników i zawodniczki tenisa plażowego z całej Polski oraz Świata.


Oficjalnym hotelem został Błękitny Żagiel, który przygotował dla Nas specjalną promocję.
1 doba – dwuosobowy pokój ze śniadaniem – 639 zł.

Jeśli jesteś zainteresowany napisz do nas maila na: tenisplazowy@gmail.com – liczba miejsc ograniczona!Zapraszamy wszystkich miłośników tenisa plażowego do Gdyni na Mistrzostwa Polski, gdzie czekać będą na nich niezapomniane emocje, widowisko i sportowa rywalizacja na najwyższym poziomie!

Turniej współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.Plakat: Ania Krupa
Zdjęcia: Tomasz Szczegóła i Antoni Szczegóła