Poznański weekend z tenisem plażowym!

Sobota pełna ruchu, uśmiechów i wspaniałej nauki! Dziękujemy trenerowi kadry, Adamowi Rapele, za niezapomniane warsztaty tenisa plażowego, które odbyły się w sobotę na boiskach do sportów plażowych w Fabianowo Sport&Beauty. To był dzień pełen energii, pasji i doskonałych rzutów pod okiem jednego z najlepszych w branży!
Warsztaty przyciągnęły dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe, tworząc niesamowitą atmosferę wspólnego uczenia się i doskonalenia swoich umiejętności. Każdy chwyt, każde podanie, każdy ruch był krokiem do przodu w naszej miłości do tenisa plażowego.
Ale zabawa nie kończyła się tam! W niedzielę mieliśmy przyjemność gościć aż 20 par, które wzięły udział w niezwykłym turnieju OPEN. Atmosfera na boiskach była naprawdę fantastyczna – słońce świeciło, niebo było bezchmurne, a powiew dopingu kibiców dodawał energii i entuzjazmu wszystkim uczestnikom.Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym sponsorom za ich hojność i wsparcie, które umożliwiło nam zorganizowanie tych wydarzeń. Szczególne podziękowania dla Bartka -fotografa, który z pasją uwiecznia Wasze emocje.
–> Instagram Bartka <–

Bez waszej pomocy nie byłoby to możliwe! Dziękujemy za wiarę w naszą misję i zaangażowanie w rozwój sportu w naszej społeczności.
Bombilla i One day more!
Dziękujemy również wszystkim uczestnikom – zarówno tym, którzy wzięli udział w warsztatach, jak i tym, którzy wzięli udział w turnieju. Wasza pasja i zaangażowanie sprawiły, że te wydarzenia były niezapomniane!Z niecierpliwością czekamy na kolejne wydarzenia sportowe na naszej plaży. Trzymajcie rakiety gotowe, bo to dopiero początek! A za dwa tygodnie widzimy się na turnieju OPEN w Radzionkowie!1 miejsce – Waldemar Wurst i Arkadiusz Nowicki
2 miejsce – Adam Szczegóła i Bartosz Wójcik
3 miejsce – Antoni Szczegóła i Filip Chmiel

Turniej wzmacniający wygrała spontanicznie dobrana para:
Anna Morkowska i Jan Płończak

Równolegle rozgrywany był turniej juniorski gdzie najlepszym zawodnikiem okazał się Ksawery Radziulis

OGROMNE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW!