Spotkajmy się na francuskiej wyspie – Reunion!

Zgrupowanie zawodników na wyspie Reunion!

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy przedstawić ofertę wyjazdu do stolicy tenisa plażowego – na wyspę Reunion!

Turniej na Reunion jest wyjątkowy…każdy zawodnik na świecie potwierdza, że to jest najlepszy turniej w ciągu roku! Jeśli chcesz to przeżyć na własnej skórze napisz do nas!

9-20 marca 2023 roku!


  • treningi/sparingi z najlepszymi zawodnikami na świecie 
  • możliwość uczestniczenia w Turnieju BT 50 Saint Pierre, BT10 Brisant oraz w Grand Slam Sand Series Brisants 50.000$!
  • Niezapomniane wrażenia...

Atrakcje dodatkowe na wyspie:

Treningi tenisa ziemnego ustalane indywidualnie ok 30 euro za godzinę
– Wycieczka na wulkan Piton de la Fournaise  2631 m n.p.mz panoramicznym widokiem na ocean i Reunion. Wycieczka trwa cały dzień, koszt ok 60 euro
– Trekking na najwyższy punkt wyspy – Piton des Neiges (3070 mnpm),   Jest to masyw wygasłego wulkanu, który ukształtował wyspę La Reunion i zajmuje aż 60% jej powierzchni. Koszt ok 60 euro
Wyprawa speleologiczna w tunelach lawy, kaskady, studnie świetlne pod ziemią a wszystko to w uformowanych po erupcji w 2004 roku podziemnych galeriach. Cena imprezy ok. 60-85€ w zależności od stopnia trudności. czas wyprawy ok. 3-4h.
Stand-up paddle (atrakcja polegająca na wiosłowaniu na stojąco na desce, rodem z Hawajów i Polinezji), 30€ za 75-min. kurs; szkółka surf’u od 30€ za godzinny kurs, opieka dyplomowanych instruktorów mówiących po angielsku
-Skoki spadochronowe w tandemie z instruktorem, skok wykonany jest z helikoptera na wysokości 3000m, po opuszczeniu kabiny tandem spada przez okolo 45 sekund po czym instruktor otwiera spadochron na 1500m i przez 6 minut szybują Państwo podziwiając wyspę Reunion z góry, cena 400€/os., video + 120€.
Obowiązkowy punkt programu reuniońskich atrakcji, niezapomniany lot helikopterem w najcudowniejszych miejscach na wyspie: wulkany, kaniony, kotliny, wodospady, od 100€ do 350€ i od 15 minut do godziny lotu w zależności od trasy.
Lot paralotnią lub paramotorem w tandemie, zwiedzanie wyspy, w zależności od różnicy poziomu ceny od 80€ za ok. 25 min. lotu do 125€ za 40-minutowy powietrzny spacer nad wyspą. 10€ zniżki dla dzieci poniżej 12 lat.
Canyoning – pokonywanie dzikich rzek, Koszt wyprawy zależny od stopnia trudności: od inicjacji po bardzo techniczne ścieżki w kilkusetmetrowych wodospadach, np. Kanion de Trou Blanc 80€/os. od godziny 8 do 15-16, całodniowa wyprawa w przepięknym kanionie obfitującym w tobogany, zjazdy i wodospady.
Wycieczka do jednej z trzech przepięknych kotlin powulkanicznych: Mafate, Cilaos i Salazie lub szlak botaniczny z  wodospadami pod ktorymi można się kapać oraz punktami widokowymi z zawierającymi dech w piersiach panoramę Reunionu. Wycieczka trwa caly dzień, koszt to 100€/os

I wiele wiele innych atrakcji, które możemy odkryć przybywając na wyspę!

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Strefa czasowa: +3 godziny GMT latem, +2 godz. Zimą

Wiza: nie, do 90 dni

Wymagane dokumenty podróży: paszport/dowód osobisty/test na koronawirusa

Waluta: euro

Język: francuski, kreolski, w mniejszym stopniu angielski

Najlepsza pogoda do podróżowania na Reunion: marzec – listopad

Informacje dla kierowców: Wymagane jest francuskie lub międzynarodowe prawo jazdy. Drogi są bardzo dobrze utrzymane.

Zdolności płatnicze: Karty kredytowe są powszechnie akceptowane, a wymiany waluty dokonać można w licznych bankach i kantorach, zarówno w miastach, jak i na lotniskach.

Co koniecznie zabrać ze sobą?
• Okulary przeciwsłoneczne, filtr ochronny, czapkę/kapelusz do ochrony przed słońcem 
• Wygodne obuwie na wyprawy w góry
• Cieplejsze ubranie na wyprawę w góry

Jak dojechać?
Na Reunion dostać się można codziennym lotem z Paryża. Kursują tu również samoloty z Mauritiusu, Seszeli, Zimbabwe, Majotty i Madagaskaru.

Zdrowie: Służba zdrowia na Reunionie stoi na wysokim poziomie. Mimo że system opieki zdrowotnej jest odwzorowaniem systemu francuskiego, zalecane jest posiadanie pełnego ubezpieczenia medycznego. Nie są wymagane żadne szczepienia.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:
tel: 519-748-487
mailowo: tenisplazowy@gmail.com