WSZYSTKIE DROGI W CZERWCU PROWADZĄ DO CASTELLDEFELS

Castelldefels położona koło Barcelony, to właśnie w tej miejscowości w dniach 28.06-01.07.2018 odbędą się kolejne Mistrzostwa Świata w Beach Tennisie Federacji IFBT. Rozegrane zostaną na przepięknej plaży gdzie zawodnicy będą mieli do dyspozycji 15 boisk.

W Mistrzostwach każdy może wziąć udział, wystarczy się zarejestrować i zgłosić do odpowiedniej rywalizacji. Możliwości jest wiele ponieważ odbędą się zarówno singlowe, deblowe jak i mieszane rozgrywki. Co ciekawsze zawodnicy, którzy nie posiadają za wiele rankingowych punktów mogą uczestniczyć oprócz rozgrywek PRO również jako amatorzy.

Mistrzostwa Świata amatorów rozgrywane są w tym samym czasie i miejscu co rozgrywki PRO. Jak widać w ciągu 3 dni każdy ma możliwość rozegrania dużej ilości pojedynków, miejmy nadzieję z sukcesami, z zawodnikami z całego świata.

Szczegółowe informacje o Mistrzostwach znajdują się na stronie https://www.beachtennis.barcelona/en/  można znaleźć tam również harmonogram turnieju.
Zachęcamy do jak najliczniejszego udziału w tym projekcie, który może okazać się ciekawym wyjazdem na trochę dłuższy weekend. W Mistrzostwach nie zabraknie Kadry Polski, która zagra w turnieju PRO oraz amatorskim, a także wystąpi w Pucharze Narodów, czyli rozgrywkach drużynowych.