Powołania na DMŚ

Cieszymy się ogromnie ogłaszając oficjalny skład reprezentacji na nadchodzące Drużynowe Mistrzostwa Świata w Brazylii w dniach 5-11 grudnia. Trener Tomasz Mrozowski wraz ze swoim doświadczonym sztabem po dokładnej analizie i treningach podjął trudne decyzje dotyczące składu, mając na uwadze wysoką jakość i zgraną współpracę zawodników.


Oto grono zawodników, którzy będą reprezentować naszą kadrę na światowej scenieTrener Mrozowski podkreśla, że proces selekcji był dość trudny ze względu na poziom umiejętności i zaangażowania wszystkich uczestników. Skład został dokładnie przemyślany, aby zapewnić jak największą efektywność w każdym aspekcie gry.


„Jesteśmy przekonani, że nasza drużyna ma potencjał, by powalczyć o ćwierćfinał w Drużynowych Mistrzostwach Świata. Zawodnicy wybrani do składu prezentują nie tylko indywidualne umiejętności na najwyższym poziomie, ale także zdolność do współpracy i zrozumienia swoich partnerów na boisku. To kluczowe elementy sukcesu drużyny” – powiedział trener Mrozowski.Drużynowe Mistrzostwa Świata to wyjątkowa okazja dla naszej reprezentacji, aby zaprezentować się światu. Mamy nadzieję, że wszyscy kibice będą nas wspierać i śledzić naszą drogę do sukcesu.


Trzymamy kciuki za naszą drużynę i życzymy im wielu zwycięstw na nadchodzących mistrzostwach! Bądźcie gotowi na emocje i wspólnie razem z nami dopingujcie naszych zawodników!


Wyjazd dofinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.