Powołania Juniorów na DMŚ

Z wielką radością ogłaszamy powołania do kadry juniorskiej na nadchodzące Drużynowe Mistrzostwa Świata w tenisie plażowym, które odbędą się w malowniczym Sao Paulo w dniach 5-11 grudnia. Trener Adam Rapeła dokładnie przeanalizował potencjał naszych utalentowanych zawodników, wybierając ekipę, która reprezentuje nie tylko Beach Tennis Poland, ale także całą polską społeczność tenisa plażowego.


Zawodnicy, których trener Rapeła uznał za godnych reprezentowania barw naszego kraju, nie tylko odznaczają się doskonałymi umiejętnościami, ale także pasją, determinacją i zaangażowaniem w rozwijanie się w tej dynamicznej dyscyplinie.Drużynowe Mistrzostwa Świata w Sao Paulo obiecują być dla naszej kadry juniorskiej niezwykłym doświadczeniem i szansą na zdobycie cennego doświadczenia na arenie międzynarodowej. Wierzymy, że nasi zawodnicy podejdą do każdego meczu z determinacją, ducha sportowej rywalizacji oraz gotowością do pokazania, na co ich stać.


Życzymy naszym młodym talentom wytrwałości, sukcesów i niezapomnianych chwil podczas tego prestiżowego turnieju. Niech każdy mecz będzie dla was okazją do nauki, doświadczenia i budowania waszej sportowej kariery. Jesteśmy pewni, że zacieśnicie więzi z innymi zawodnikami, zdobędziecie nowe umiejętności i sprawicie, że polski tenis plażowy będzie dumny z waszych osiągnięć.


Trzymamy kciuki za naszą reprezentację juniorską i mamy nadzieję, że zaserwujecie świetną grę, przynosząc Polsce zasłużone sukcesy na międzynarodowej scenie tenisa plażowego. Powodzenia!


Wyjazd dofinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki