Nasi reprezentanci w składzie Maciej Nowicki/Adam Rapeła oraz Alina Robok z partnerką z Niemiec Sarah Bolsmann polecili na międzynarodowe turnieje ITF BT10 oraz  ITF BT50 w Estonii.


Podczas turnieju BT10 Alina zdobyła 3 miejsce przegrywając w półfinale po fantastycznym meczu z mocnymi reprezentantkami Łotwy 4:6 4:6.


Maciej z Adamem po przegranym zaciętym pierwszym meczu przeciwko francuzom 4:10 w super tie-breaku przystąpili do turnieju consolation, który wygrali w świetnym stylu pokonując w finale łotewską parę rozstawioną z numerem 1 – 6:4 6:4!


Następnego dnia rozpoczął się turniej BT 50 z pulą nagród 4.000$. Alina z Sarah nie miały łatwego losowania i po wygranym meczu przeciwko parze estońskiej, w ćwierćfinale uległy innej mocnej parze estońskiej 6/2 6/3, które później jak się okazało wygrały cały turniej!

Adam z Maciejem natomiast wygrali w bardzo dobrym stylu pierwszy mecz 6/2 6/2 z parą estońską i w kolejnej rundzie przegrali niestety po wielkim boju 8:10 w super tie-breaku i zakończyli swoje zmagania na 1/16 turnieju.

Dodatkowo Alina Robok w parze z Maciejem Nowickim wygrali w mikście turniej consolation pokonując w finale parę Estońską!