You are currently viewing Zgrupowanie – Reunion

Zgrupowanie zawodników na wyspie Reunion 11-21 marca 2021!

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy przedstawić ofertę wyjazdu do stolicy tenisa plażowego – na wyspę Reunion!

W cenie 2990 zł: (cena przy potwierdzeniu minimum 4 uczestników)

  • treningi/sparingi z francuskimi zawodnikami (7 dni co najmniej 3 godziny dziennie lub więcej )
  • nocleg ze śniadaniem
  • transport z lotniska do hotelu i z hotelu na lotnisko
  • ubezpieczenie NNW oraz od Covid  

Bilety lotnicze – ok. 2500 zł z Warszawy do Paryża oraz z Paryża na Reunion oraz powrotny oraz test na koronawirusa ( wystarczy antygenowy ilościowy z zaświadczeniem angielskim ok 200zł ) jest zakupem prywatnym. W razie pytań służymy pomocą.

Atrakcje dodatkowe na wyspie:

Treningi tenisa ziemnego ustalane indywidualnie ok 30 euro za godzinę
– Wycieczka na wulkan Piton de la Fournaise  2631 m n.p.mz panoramicznym widokiem na ocean i Reunion. Wycieczka trwa cały dzień, koszt ok 60 euro
– Trekking na najwyższy punkt wyspy – Piton des Neiges (3070 mnpm),   Jest to masyw wygasłego wulkanu, który ukształtował wyspę La Reunion i zajmuje aż 60% jej powierzchni. Koszt ok 60 euro
Wyprawa speleologiczna w tunelach lawy, kaskady, studnie świetlne pod ziemią a wszystko to w uformowanych po erupcji w 2004 roku podziemnych galeriach. Cena imprezy ok. 60-85€ w zależności od stopnia trudności. czas wyprawy ok. 3-4h.
Stand-up paddle (atrakcja polegająca na wiosłowaniu na stojąco na desce, rodem z Hawajów i Polinezji), 30€ za 75-min. kurs; szkółka surf’u od 30€ za godzinny kurs, opieka dyplomowanych instruktorów mówiących po angielsku
-Skoki spadochronowe w tandemie z instruktorem, skok wykonany jest z helikoptera na wysokości 3000m, po opuszczeniu kabiny tandem spada przez okolo 45 sekund po czym instruktor otwiera spadochron na 1500m i przez 6 minut szybują Państwo podziwiając wyspę Reunion z góry, cena 400€/os., video + 120€.
Obowiązkowy punkt programu reuniońskich atrakcji, niezapomniany lot helikopterem w najcudowniejszych miejscach na wyspie: wulkany, kaniony, kotliny, wodospady, od 100€ do 350€ i od 15 minut do godziny lotu w zależności od trasy.
Lot paralotnią lub paramotorem w tandemie, zwiedzanie wyspy, w zależności od różnicy poziomu ceny od 80€ za ok. 25 min. lotu do 125€ za 40-minutowy powietrzny spacer nad wyspą. 10€ zniżki dla dzieci poniżej 12 lat.
Canyoning – pokonywanie dzikich rzek, Koszt wyprawy zależny od stopnia trudności: od inicjacji po bardzo techniczne ścieżki w kilkusetmetrowych wodospadach, np. Kanion de Trou Blanc 80€/os. od godziny 8 do 15-16, całodniowa wyprawa w przepięknym kanionie obfitującym w tobogany, zjazdy i wodospady.
Wycieczka do jednej z trzech przepięknych kotlin powulkanicznych: Mafate, Cilaos i Salazie lub szlak botaniczny z  wodospadami pod ktorymi można się kapać oraz punktami widokowymi z zawierającymi dech w piersiach panoramę Reunionu. Wycieczka trwa caly dzień, koszt to 100€/os

I wiele wiele innych atrakcji, które możemy odkryć przybywając na wyspę!

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Strefa czasowa: +3 godziny GMT latem, +2 godz. Zimą

Wiza: nie, do 90 dni

Wymagane dokumenty podróży: paszport/dowód osobisty/test na koronawirusa

Waluta: euro

Język: francuski, kreolski, w mniejszym stopniu angielski

Najlepsza pogoda do podróżowania na Reunion: marzec – listopad

Informacje dla kierowców: Wymagane jest francuskie lub międzynarodowe prawo jazdy. Drogi są bardzo dobrze utrzymane.

Zdolności płatnicze: Karty kredytowe są powszechnie akceptowane, a wymiany waluty dokonać można w licznych bankach i kantorach, zarówno w miastach, jak i na lotniskach.

Co koniecznie zabrać ze sobą?
• Okulary przeciwsłoneczne, filtr ochronny, czapkę/kapelusz do ochrony przed słońcem 
• Wygodne obuwie na wyprawy w góry
• Cieplejsze ubranie na wyprawę w góry

Jak dojechać?
Na Reunion dostać się można codziennym lotem z Paryża. Kursują tu również samoloty z Mauritiusu, Seszeli, Zimbabwe, Majotty i Madagaskaru.

Zdrowie: Służba zdrowia na Reunionie stoi na wysokim poziomie. Mimo że system opieki zdrowotnej jest odwzorowaniem systemu francuskiego, zalecane jest posiadanie pełnego ubezpieczenia medycznego. Nie są wymagane żadne szczepienia.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:
tel: 512-221-190
mailowo tenisplazowy@gmail.com