You are currently viewing Sukces Aleksandry Adamskiej na wyspie Reunion!

Nasza czołowa zawodniczka Aleksandra Adamska rozpoczęła sezon z wielkim przytupem!

Podczas turnieju ITF BT50 zdobyła 3 miejsce z zawodniczką z wyspy Reunion Magali Garnier.Zdobycie tak dobrego miejsca w turnieju wymagało wielkiego wysiłku i poświęcenia. W turnieju zawodniczki grały o nagrody pieniężne oraz punkty rankingowe, które określają ich pozycję w rankingu światowym.


Turniej był mocno obstawiony, ponieważ na wyspie Reunion rywalizacja jest niezwykle zacięta. Aby dostać się do głównego turnieju trzeba było najpierw przejść przez kwalifikacje.


Dziewczyny pomimo tego zagrały wyśmienicie i przedostały się do półfinały niczym huragan przegrywając w 3 meczach zaledwie.. jeden gem! Niestety w półfinale dziewczyny przegrały po niezwykle zaciętym meczu z bardzo doświadczoną francuską parą, która następnie wygrała cały turniej Lisą Jamais i Geraldine Guilbon 2/6 6/7W ostatnich latach tenis plażowy zyskał na popularności, stając się jednym z najpopularniejszych sportów na świecie. Zawody tenisa plażowego przyciągają coraz większą liczbę uczestników i kibiców, co wskazuje na rosnącą popularność tej dyscypliny sportowej.