Zgrupowanie tenisa plażowego – CETNIEWO

Drodzy zawodnicy tenisa plażowego,

COS Cetniewo ma przyjemność zaprosić Was do udziału w naszym prestiżowym obozie sportowym dla zawodników tenisa plażowego. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta zapewni Wam doskonałe warunki treningowe, możliwość doskonalenia umiejętności oraz niezapomniane doświadczenia.Termin:
Obóz odbędzie się w terminie od 18 sierpnia do 20 sierpnia. Cały program obejmuje 3 dni intensywnych treningów i zajęć, które pozwolą Wam rozwijać Wasze umiejętności, zdobywać nowe techniki i doskonalić taktykę gry.Treningi:
W trakcie obozu będziemy mieli zaszczyt gościć trenera Kadry Seniorów tenisa plażowego Tomasza Mrozowskiego, który pomoże Wam w podniesieniu Waszych umiejętności do jeszcze wyższego poziomu. Treningi będą prowadzone zarówno indywidualnie, jak i w grupach, tak aby dostosować je do Waszych indywidualnych potrzeb i celów. Skupimy się na technice, taktyce, kondycji fizycznej oraz mentalnym przygotowaniu do gry na plaży.
Przemysław Różański – zadba o Waszą motorykę na piasku i poza nim, a z Manuelą Mrozowską – psycholog sportową zadbamy o Wasze samopoczucie na boisku.W cenie 899 zł
– 9h treningu tenisowego na boisku
– 3h treningu motorycznego 
– około 1,5h psychologii sportowej (w tym około 20 -30 minut indywidualnie)
– analizę video techniki
– odnowa biologiczna
– wyżywienie (piątek: kolacja, sobota: śniadanie, obiad i kolacja, niedziela: śniadanie
– 2 noclegi w pokojach jedno lub dwuosobowych
– najlepszy poziom BEACH TENNISA w Polsce 😉Udogodnienia:
Podczas pobytu na naszym obozie sportowym zapewnimy Wam komfortowe zakwaterowanie w wygodnych pokojach. Ponadto, do Waszej dyspozycji będą siłownia, basen oraz inne udogodnienia, które pozwolą Wam w pełni cieszyć się czasem spędzonym na naszym obozie.Zapisy:
Ilość miejsc ograniczona, pierwszeństwo w obozie jest dla najlepszych 14 zawodników kategorii mężczyzn oraz 10 zawodniczek z kategorii kobiet według polskiego rankingu.
Aktualny ranking TUTAJ.
Zapisy mailowo: tenisplazowy@gmail.com