Wyjazd marzeń na Wyspę Reunion!

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy przedstawić ofertę wyjazdu do stolicy tenisa plażowego – na wyspę Reunion!

Turniej na Reunion jest wyjątkowy…wszyscy zawodnicy na świecie potwierdzają, że odbywa się tutaj najlepszy turniej w ciągu roku i jest to miejsce, które każdy pasjonata tenisa plażowego musi chociaż raz w życiu zobaczyć!

Jeśli chcesz to przeżyć na własnej skórze zapoznaj się z ofertą i napisz do nas!Mamy dla Was dwie oferty!

1-13 maja 2024 roku! Cena 950€*
(Dla zawodników, którzy chcą wziąć udział w turnieju ITF BT200 w Saint Denis)

W cenie:
– Nocleg ze śniadaniami : 11 dni
– Transport
– Treningi / Sparingi każdego dnia między turniejami
BT 200 oraz Wielkiego Szlema

4-13 maja 2024 roku! Cena 790€*

W cenie:
– Nocleg ze śniadaniami : 7 dni
– Transport
– Treningi / Sparingi każdego dnia do rozpoczęcia turnieju Wielkiego Szlema

*w cenę nie wliczone są loty oraz wyżywienie (oprócz śniadań)  • Codziennie treningi/sparingi z najlepszymi zawodnikami na świecie 
  • Możliwość uczestniczenia w turnieju ITF BT 200 Saint Denis
  • Możliwość uczestniczenia w turnieju ITF BT10 Brisant lub w Grand Slam Sand Series Brisants z rekordową pulą nagród 75.000$!
  • Dla zawodników poniżej 18 roku życia turniej juniorski podczas turnieju Wielkiego Szlema
  • Możliwość uczestniczenia w turnieju mikstowym podczas turnieju Wielkiego Szlema
  • Zwiedzanie wyspy
  • Niezapomniane wrażenia...


Atrakcje dodatkowe na wyspie:

– Treningi tenisa ziemnego ustalane indywidualnie ok 30 euro za godzinę
– Wycieczka na wulkan Piton de la Fournaise  2631 m n.p.mz panoramicznym widokiem na ocean i Reunion. Wycieczka trwa cały dzień, koszt ok 60 euro
– Trekking na najwyższy punkt wyspy – Piton des Neiges (3070 mnpm),   Jest to masyw wygasłego wulkanu, który ukształtował wyspę La Reunion i zajmuje aż 60% jej powierzchni. Koszt ok 60 euro
Wyprawa speleologiczna w tunelach lawy, kaskady, studnie świetlne pod ziemią a wszystko to w uformowanych po erupcji w 2004 roku podziemnych galeriach. Cena imprezy ok. 60-85€ w zależności od stopnia trudności. czas wyprawy ok. 3-4h.
Stand-up paddle (atrakcja polegająca na wiosłowaniu na stojąco na desce, rodem z Hawajów i Polinezji), 30€ za 75-min. kurs; szkółka surf’u od 30€ za godzinny kurs, opieka dyplomowanych instruktorów mówiących po angielsku
-Skoki spadochronowe w tandemie z instruktorem, skok wykonany jest z helikoptera na wysokości 3000m, po opuszczeniu kabiny tandem spada przez okolo 45 sekund po czym instruktor otwiera spadochron na 1500m i przez 6 minut szybują Państwo podziwiając wyspę Reunion z góry, cena 400€/os., video + 120€.
– Obowiązkowy punkt programu reuniońskich atrakcji, niezapomniany lot helikopterem w najcudowniejszych miejscach na wyspie: wulkany, kaniony, kotliny, wodospady, od 100€ do 350€ i od 15 minut do godziny lotu w zależności od trasy.
Lot paralotnią lub paramotorem w tandemie, zwiedzanie wyspy, w zależności od różnicy poziomu ceny od 80€ za ok. 25 min. lotu do 125€ za 40-minutowy powietrzny spacer nad wyspą. 10€ zniżki dla dzieci poniżej 12 lat.
Canyoning – pokonywanie dzikich rzek, Koszt wyprawy zależny od stopnia trudności: od inicjacji po bardzo techniczne ścieżki w kilkusetmetrowych wodospadach, np. Kanion de Trou Blanc 80€/os. od godziny 8 do 15-16, całodniowa wyprawa w przepięknym kanionie obfitującym w tobogany, zjazdy i wodospady.
Wycieczka do jednej z trzech przepięknych kotlin powulkanicznych: Mafate, Cilaos i Salazie lub szlak botaniczny z  wodospadami pod ktorymi można się kapać oraz punktami widokowymi z zawierającymi dech w piersiach panoramę Reunionu. Wycieczka trwa caly dzień, koszt to 100€/os

I wiele wiele innych atrakcji, które możemy odkryć przybywając na wyspę!

OFERTA JEST LIMITOWANAINFORMACJE PRAKTYCZNE

Strefa czasowa: +3 godziny GMT latem, +2 godz. Zimą

Wiza: nie, do 90 dni

Wymagane dokumenty podróży: paszport/dowód osobisty/test na koronawirusa

Waluta: euro

Język: francuski, kreolski, w mniejszym stopniu angielski

Najlepsza pogoda do podróżowania na Reunion: marzec – listopad

Informacje dla kierowców: Wymagane jest francuskie lub międzynarodowe prawo jazdy. Drogi są bardzo dobrze utrzymane.

Zdolności płatnicze: Karty kredytowe są powszechnie akceptowane, a wymiany waluty dokonać można w licznych bankach i kantorach, zarówno w miastach, jak i na lotniskach.

Co koniecznie zabrać ze sobą?
• Okulary przeciwsłoneczne, filtr ochronny, czapkę/kapelusz do ochrony przed słońcem 
• Wygodne obuwie na wyprawy w góry
• Cieplejsze ubranie na wyprawę w góry

Jak dojechać?
Na Reunion dostać się można codziennym lotem z Paryża. Kursują tu również samoloty z Mauritiusu, Seszeli, Zimbabwe, Majotty i Madagaskaru.

Zdrowie: Służba zdrowia na Reunionie stoi na wysokim poziomie. Mimo że system opieki zdrowotnej jest odwzorowaniem systemu francuskiego, zalecane jest posiadanie pełnego ubezpieczenia medycznego. Nie są wymagane żadne szczepienia.


Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:
tel: 519-748-487
mailowo: tenisplazowy@gmail.com