WIELKI SZLEM TENISA PLAŻOWEGO

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy przedstawić cykl WIELKICH SZLEMÓW TENISA PLAŻOWEGO W POLSCE!

Zapamiętajcie te daty!

  • NADARZYN 18-19 czerwca (ITF)
  • NIECHORZE 22-24 lipca (IFBT)
  • POZNAŃ 30-31 lipca (ELMP)
  • WROCŁAW 13-14 sierpnia (ELMP)

NADARZYN

Pierwszy turniej odbędzie się już za  tydzień!  Będzie to turniej ITF – największej międzynarodowej organizacji tenisowej, dlatego żeby w nim wziąć należy posiadać numer IPIN. Oprócz niezwykle cennych punktów do rankingu międzynarodowego, zawodnicy otrzymają również punkty do rankingu BTP PRO.
Polski Związek Tenisowy zorganizuje ten turniej wspólnie z BTP i MCSP – którym mieliśmy okazję organizować Mistrzostwa Polski w Kielcach w 2020 oraz zorganizujemy Mistrzostwa Polski 2022. MCSP zadba o idealne warunki do gry dla zawodników i kibiców – zapowiada się świetny turniej!

Kategorie:
debel damski
– debel męski
– mikst

Zapisy na debla są przyjmowane przez stronę ITF:
https://www.itftennis.com/en/about-us/organisation/about-ipin/?type=beach


Natomiast zapisy na miksta są przyjmowane poprzez wypełnienie formularza:
https://forms.gle/8qY53bus6P8ieYAt5NIECHORZE

Jedyny turniej organizowany nad morzem, który każdego roku przyciąga wiele zawodników. W tym roku turniej będzie podgrzewał nasz wspaniały konferansjer Mariusz!
Zachęcamy przyjechać nad morze już 2 dni wcześniej, ponieważ odbędzie się tam krótki obóz na który serdecznie zapraszamy:
https://beachtennis.pl/uncategorized/oboz-tenisa-plazowego-niechorze/

Turniej ten jest zaliczany do IFBT, dlatego punkty będą wliczone do klasyfikacji IFBT oraz BTP PRO i OPEN

Kategorie:
– singiel damski,
– singiel męski
– mikst
– open,
– debel męski
– debel damski

Zapisy będą się odbywały poprzez wypełnienie formularza, który podamy wkrótcePOZNAŃ

Turniej ogólnopolski zaliczany do klasyfikacji BTP PRO i OPEN. Organizowany we współpracy z fantastycznym Beach Tenis Poznań, którzy już w zeszłym roku pokazali podczas turnieju ITF jak organizuje się turnieje na najwyższym poziomie! Fantastyczna atmosfera gwarantowana.

Kategorie:
– debel męski
– debel damski
– mikst
– open

Zapisy będą się odbywały poprzez wypełnienie formularza.WROCŁAW

Ostatni turniej należący do cyklu Wielkiego Szlema odbędzie się we współpracy z niezawodnym Beach Tennis Wrocław! Co roku podczas organizowanych przez nich turniejów gromadzi się cała rzesza tenisistów plażowych w pięknej okolicy nad morskim okiem. Turniej ogólnopolski zaliczany do klasyfikacji BTP PRO i OPEN.

Kategorie:
– debel męski
– debel damski
– mikst
– open


Zapisy będą się odbywały poprzez wypełnienie formularza.4 miasta – 4 niesamowicie zapowiadające się turnieje z mnóstwem pozytywnej energii, to będzie coś czego każdy tenisista plażowy może sobie wymarzyć! Nie może Cię ominąć żaden z tych niepowtarzalnych turniejów! Zapraszamy serdecznie!