Warsztaty Tenisa Plażowego w Radzionkowie!

Szkoła SP2 w Radzionkowie to prawdziwa kuźnia talentów Tenisa plażowego!

We wtorek 25 listopada Aleksandra Adamska – legendarna mistrzyni w tej dyscyplinie, która aktualnie mieszka na wyspie Reunion, zaszczyciła swoją obecnością w szkole w Radzionkowie – miejscu gdzie tenis plażowy nie jest obcy żadnej osobie i zadbała o to, by każdy uczestnik miał możliwość z nią zagrać.Warsztaty odbyły się na hali Mosir w Radzionkowie i skierowane były do 3 grup klas, które miały niepowtarzalną szansę uczyć się od najlepszej zawodniczki w naszym kraju tej dyscypliny. Aleksandra podzieliła się swoimi technikami, wskazówkami oraz doświadczeniem, zainspirowała nas wszystkich swoją pasją i oddaniem do tej dyscypliny.Na warsztaty przyjechała sama dyrektorka szkoły Sp2 w Radzionkowie Agnieszka Jochlik, by podziękować osobiście za przybycie do szkoły naszej reprezentantce Polski, która już w najbliższą niedzielę wylatuje do Brazylii na Drużynowe Mistrzostwa Świata! „Jest to dla nas niezwykły zaszczyt gościć Panią w mojej szkole i cieszymy się, że mamy tak wiele reprezentantów Polski” mówi Agnieszka Jochlik. Przypomnijmy, że na Mistrzostwa Świata ze szkoły w Radzionkowie polecą również juniorki – Natalia Tobór oraz Maja Radomska!
Pomimo wczesnej pory zajęć, które zaczęły się już o 7:30 rano swoją obecnością zaszczycił nas również Wice burmistrz miasta Grzegorz Szeremeta, który miał już przyjemność już w tenisa plażowego i nie ukrywa, że ta dyscyplina przypadła mu do gustu 🙂Na wielką uwagę i wyrazy podziękowania zasługuje Marcin Paszkowiak – trener tenisa ziemnego. To właśnie głównie dzięki niemu tenis plażowy wzbogaca się w kolejnych tenisistów plażowych, a przypomnijmy, że od wielu lat reprezentantami Polski juniorów są zawodnicy, którzy zostali wybrani właśnie dzięki Marcinowi.
Organizatorem warsztatów był Robert Tobór, wychowawca jednej z klas oraz nauczyciel Wychowania Fizycznego w szkole sp2, bez którego nie odbyłoby się to spotkanie. Wielkie podziękowania za wspaniałe przygotowanie!Jeśli jesteście zainteresowani tenisem plażowym, zapraszamy Was na zajęcia, które regularnie odbywają się w Gliwicach. To idealna okazja, by zdobyć nowe umiejętności, pod okiem ekspertów. Dodatkowo, organizujemy również wyjazdy do Spały, gdzie będziecie mieli okazję trenować na specjalnie przygotowanych boiskach plażowych. A na koniec lata czeka na Was letni Obóz w Zbąszyniu, gdzie oprócz treningów, będziecie mieli również szansę wziąć udział w różnego rodzaju konkursach i zabawach.
A może po obozie, właśnie Ty pojedziesz z nami na Mistrzostwa Świata? Świat tenisa plażowego czeka na utalentowane jednostki, które chcą spróbować swoich sił na międzynarodowej arenie. Przygotujcie się, trenujcie i dołączcie do naszej wielkiej rodziny tenisistów plażowych. Czekamy na Was!


Więcej informacji o obozie znajdziesz TUTAJ.