Warsztaty i turniej w Dąbrowie Górniczej


Przychodzimy do Was z nowymi świetnymi informacjami!

Już w sobotę to jest 20.05.2023 czeka na Was intensywny, sportowy dzień.

Najpierw zaprosimy Was na warsztaty tenisa plażowego o godzinie 9:30, a następnie na turniej OPEN oraz U16 OPEN – godzina 10:30 do Parku Zielona przy ulicy Letniej 1.Na warsztatach tenisa plażowego nauczysz się wielu umiejętności związanych z tą dyscypliną sportu. Jednymi z tych umiejętności będą:

  1. Technika gry: Podczas warsztatów tenisa plażowego będziesz miał okazję nauczyć się podstawowych technik gry, takich jak zagrywka, przyjęcie piłki, uderzenie piłki, a także bardziej zaawansowanych takich jak skrót, lob czy ataki z siatki i wiele innych.
  2. Trenowanie kondycji: Tenis plażowy to bardzo intensywny sport, który wymaga dobrego przygotowania fizycznego. Podczas warsztatów będziesz miał okazję nauczyć się różnych ćwiczeń, które pomogą ci wzmocnić mięśnie, zwiększyć wytrzymałość i poprawić kondycję.
  3. Taktyka gry: W tenisie plażowym taktyka odgrywa bardzo ważną rolę. Podczas warsztatów dowiesz się, jak poprawnie czytać grę przeciwnika, jakie taktyki wykorzystać w różnych sytuacjach i jak dostosować swoją grę do stylu gry partnera.
  4. Rozgrywanie turniejów: Warsztaty tenisa plażowego to także świetna okazja, aby nauczyć się, jak rozgrywać turnieje i jak przygotować się do nich. Dowiesz się, jakie są zasady turniejowe, jakie są wymagania sprzętowe, jakie są strategie na turnieju i jak utrzymać koncentrację przez cały czas gry.

A tuż po zakończeniu warsztatów będziesz miał okazję przekonać się jak przyjemną grą jest TENIS PLAŻOWY podczas turnieju OPEN, na który serdecznie zapraszamy!
Projekt zorganizowany we współpracy z Miastem Dąbrowa Górnicza.

Na wszystkich uczestników turnieju czekać będzie poczęstunek oraz nagrody!

Wszystkie ważne informacje na plakacie!

Zapraszamy!!