Turniej ITF BT10 Budapeszt

W miniony weekend 20 – 21.11.2021 w fantastycznej sportowej atmosferze odbył się Międzynarodowy turniej ITF BT10 w Budapeszcie.

Turniej zapowiadał się obiecująco nie tylko ze względu na miejsce, ale też na fakt, że swój udział potwierdzili zawodnicy z czołowych miejsc list światowego rankingu w turnieju damskim jak i męskim. Były to pary reprezentujące m.in. Niemcy, Włochy, Słowację, Łotwę, Węgry, Rosję, Bułgarię czy Grecję. Oczywiście nie zabrakło również naszych wspaniałych zawodników z Polski.Michał Więcek z włoskim partnerem Alessandro Carli w pierwszy dzień przegrali w pierwszej rundzie z Mistrzem Świata Nikitą Burmakinem i jego partnerem Norbertem Godorem. Paweł Cichaczewski i Adam Rapeła w sobotę w pierwszej rundzie wygrali z węgierskimi zawodnikami, a w drugim meczu trafili na dobrze już znaną Michałowi Więckowki parę Nikita Burmakin z partnerem Norbertem Godorem. Mimo bardzo dobrych wymian ulegli, kończąc mecz wynikiem 4:6; 2:6.W turnieju damskim natomiast nasza zawodniczka Nicole Borzęcka w parze z Alexandrą Tsik zajęły w sobotę 3 miejsce a w niedzielę zdobyły srebro w turnieju Conso.

Nasi zawodnicy pokazali się z fantastycznej strony, gdzie mecze stały na wysokim poziomie i z wielką przyjemnością oglądało się tak zawzięte pojedynki.Wszystkim uczestnikom i osobom, które włączyły się w organizację turnieju serdecznie dziękujemy!! Do zobaczenia na kolejnym turnieju.