Szukamy młodych talentów! Kolejne spotkanie w Kozłowie!

Zawodnicy tenisa ziemnego poszukiwani!


Jeśli chcesz poprawić szybkość na korcie, grę przy siatce, szeroko rozumianą motorykę lub znaleźć ciekawą odskocznię od tenisa ziemnego, która nie wpłynie na technikę Twojej gry – ta wiadomość skierowana jest do Ciebie.Praca nóg oraz refleks w tenisie to jedne z najważniejszych elementów tego sportu. Najlepsi zawodnicy na świecie tak właśnie przygotowują się do sezonu.
Tenis plażowy to bardzo szybko rozwijający się sport rakietowy w Polsce i na świecie. Jest połączeniem szybkiej pracy nóg, refleksu, gry przy siatce i szybkiego podejmowania decyzji.Nasza juniorska kadra Polski w tym roku uplasowała się na 7 miejscu w Drużynowych Mistrzostwach Świata, które odbyły się w Rio de Janeiro w Brazylii. Większość zawodników Kadry Juniorów to byli zawodnicy tenisa ziemnego, co pokazuje, że zawodnicy tego sportu są w stanie bardzo szybko zaadaptować się do gry w tenisa plażowego, zacząć z powodzeniem rywalizować, a rozwój ich umiejętności jest dynamiczny ze względu na posiadane doświadczenie w innym sporcie rakietowym. Widzimy to po czołówce światowej, gdzie większość zawodników wywodzi się właśnie z tenisa ziemnego.Zapraszamy na otwarte warsztaty tenisa plażowego gdzie pod okiem trenerów tenisa plażowego w tym reprezentanta Polski juniorów u18 Michała Szczygła przejdziecie pełny trening, poznacie nowy sport, wykonacie pełnowartościowy trening motoryczny i spędzicie ten czas na sportowo! A:


Najlepsi zawodnicy będą mieć szansę na powołanie do kadry narodowej.
W tym roku rywalizowaliśmy w Brazylii, Włoszech, Niemczech, Estonii, Hiszpanii, Węgrzech, na Krecie oraz na Sardynii. Jeśli chcesz spróbować nowego sportu oraz rywalizacji na najwyższym poziomie – wpadaj na spotkanie!


Drużynowe Mistrzostwa Świata, Rio de Janeiro, Brazylia – listopad 2022

Harmonogram:
Zawodnicy
U12/U14 10:00-11:30
U16/U18 12:00-13:30
Osoby, które już brały udział w warsztatach będą mieć możliwość korzystania z boisk na mecze sparingowe przez cały okres warsztatów.

W przypadku dużej liczby zgłoszeń wyznaczymy godziny grania.

18 lutego 2023 roku – Kozłów (Fabryka Sportów, Marcina 35)


Ilość miejsc ograniczona, dlatego swoją obecność prosimy potwierdzić wypełniając krótki formularz:
https://forms.gle/edReCNPbFZ442dVf6