Szukamy młodych talentów! 28 listopada 2023 – Bytom

Zawodnicy tenisa ziemnego poszukiwani!

Jeśli chcesz poprawić szybkość na korcie, grę przy siatce, szeroko rozumianą motorykę lub znaleźć ciekawą odskocznię od tenisa ziemnego, która nie wpłynie na technikę Twojej gry – ta wiadomość skierowana jest do Ciebie.

Praca nóg oraz refleks w tenisie to jedne z najważniejszych elementów tego sportu. Najlepsi zawodnicy na świecie tak właśnie przygotowują się do sezonu.
Tenis plażowy to bardzo szybko rozwijający się sport rakietowy w Polsce i na świecie. Jest połączeniem szybkiej pracy nóg, refleksu, gry przy siatce i szybkiego podejmowania decyzji.

Nasza juniorska kadra Polski na ostatnich Drużynowych Mistrzostwach Świata, które odbyły się w Rio de Janeiro w Brazylii uplasowała się na 7 miejscu. Większość zawodników Kadry Juniorów to byli zawodnicy tenisa ziemnego, co pokazuje, że zawodnicy tego sportu są w stanie bardzo szybko zaadaptować się do gry w tenisa plażowego, zacząć z powodzeniem rywalizować, a rozwój ich umiejętności jest dynamiczny ze względu na posiadane doświadczenie w innym sporcie rakietowymWidzimy to po czołówce światowej, gdzie większość zawodników wywodzi się właśnie z tenisa ziemnego. Nasi najmłodsi zawodnicy z U12 zdobyli również 4 miejsce w indywidualnych Mistrzostwach Świata rozgrywanych w tym roku we Włoszech! A podczas Mistrzostw Europy rozgrywanych we wrześniu na Krecie nasi zawodnicy u14 oraz u18 którzy rozpoczęli swoją przygodę z tenisem plażowym w tym roku na właśnie takich warsztatach jakie będziemy chcieli zorganizować i po kilku miesiącach treningów znaleźli się w 8 najlepszych zespołów co pokazuje jak szybko można osiągnąć sukces!
Zapraszamy na otwarty trening, gdzie pod okiem Aleksandry Adamskiej – reprezentantki Polski, która przyleci prosto z wyspy Reunion gdzie mieszka i trenuje -na warsztaty tenisa plażowego.  
Przejdziecie pełny trening, poznacie nowy sport, wykonacie pełnowartościowy trening!

Korty Tenisowe Górnika BYTOM 28 listopada
– kategoria u12/14 10:30-11:30
– kategoria u16/u18 11:30-12:30

Aby zapisać wypełnij formularz zgłoszeniowy!!!

https://forms.gle/j2vexZbyge3c2Q9o8