Spotkajmy się na francuskiej wyspie – Reunion!

Zgrupowanie zawodników na wyspie Reunion!

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy przedstawić ofertę wyjazdu do stolicy tenisa plażowego – na wyspę Reunion!

Turniej na Reunion jest wyjątkowy…każdy zawodnik na świecie potwierdza, że to jest najlepszy turniej w ciągu roku! Jeśli chcesz to przeżyć na własnej skórze napisz do nas!

9-20 marca 2023 roku!

 • treningi/sparingi z najlepszymi zawodnikami na świecie
 •  możliwość uczestniczenia w Turnieju BT 50 Saint Pierre, BT10 Brisant oraz w Grand Slam Sand Series Brisants!
 • Niezapomniane wrażenia...
 • Atrakcje dodatkowe na wyspie:

  Treningi tenisa ziemnego ustalane indywidualnie ok 30 euro za godzinę
  – Wycieczka na wulkan Piton de la Fournaise  2631 m n.p.mz panoramicznym widokiem na ocean i Reunion. Wycieczka trwa cały dzień, koszt ok 60 euro
  – Trekking na najwyższy punkt wyspy – Piton des Neiges (3070 mnpm),   Jest to masyw wygasłego wulkanu, który ukształtował wyspę La Reunion i zajmuje aż 60% jej powierzchni. Koszt ok 60 euro
  Wyprawa speleologiczna w tunelach lawy, kaskady, studnie świetlne pod ziemią a wszystko to w uformowanych po erupcji w 2004 roku podziemnych galeriach. Cena imprezy ok. 60-85€ w zależności od stopnia trudności. czas wyprawy ok. 3-4h.
  Stand-up paddle (atrakcja polegająca na wiosłowaniu na stojąco na desce, rodem z Hawajów i Polinezji), 30€ za 75-min. kurs; szkółka surf’u od 30€ za godzinny kurs, opieka dyplomowanych instruktorów mówiących po angielsku
  -Skoki spadochronowe w tandemie z instruktorem, skok wykonany jest z helikoptera na wysokości 3000m, po opuszczeniu kabiny tandem spada przez okolo 45 sekund po czym instruktor otwiera spadochron na 1500m i przez 6 minut szybują Państwo podziwiając wyspę Reunion z góry, cena 400€/os., video + 120€.
  Obowiązkowy punkt programu reuniońskich atrakcji, niezapomniany lot helikopterem w najcudowniejszych miejscach na wyspie: wulkany, kaniony, kotliny, wodospady, od 100€ do 350€ i od 15 minut do godziny lotu w zależności od trasy.
  Lot paralotnią lub paramotorem w tandemie, zwiedzanie wyspy, w zależności od różnicy poziomu ceny od 80€ za ok. 25 min. lotu do 125€ za 40-minutowy powietrzny spacer nad wyspą. 10€ zniżki dla dzieci poniżej 12 lat.
  Canyoning – pokonywanie dzikich rzek, Koszt wyprawy zależny od stopnia trudności: od inicjacji po bardzo techniczne ścieżki w kilkusetmetrowych wodospadach, np. Kanion de Trou Blanc 80€/os. od godziny 8 do 15-16, całodniowa wyprawa w przepięknym kanionie obfitującym w tobogany, zjazdy i wodospady.
  Wycieczka do jednej z trzech przepięknych kotlin powulkanicznych: Mafate, Cilaos i Salazie lub szlak botaniczny z  wodospadami pod ktorymi można się kapać oraz punktami widokowymi z zawierającymi dech w piersiach panoramę Reunionu. Wycieczka trwa caly dzień, koszt to 100€/os

  I wiele wiele innych atrakcji, które możemy odkryć przybywając na wyspę!

  INFORMACJE PRAKTYCZNE

  Strefa czasowa: +3 godziny GMT latem, +2 godz. Zimą

  Wiza: nie, do 90 dni

  Wymagane dokumenty podróży: paszport/dowód osobisty/test na koronawirusa

  Waluta: euro

  Język: francuski, kreolski, w mniejszym stopniu angielski

  Najlepsza pogoda do podróżowania na Reunion: marzec – listopad

  Informacje dla kierowców: Wymagane jest francuskie lub międzynarodowe prawo jazdy. Drogi są bardzo dobrze utrzymane.

  Zdolności płatnicze: Karty kredytowe są powszechnie akceptowane, a wymiany waluty dokonać można w licznych bankach i kantorach, zarówno w miastach, jak i na lotniskach.

  Co koniecznie zabrać ze sobą?
  • Okulary przeciwsłoneczne, filtr ochronny, czapkę/kapelusz do ochrony przed słońcem 
  • Wygodne obuwie na wyprawy w góry
  • Cieplejsze ubranie na wyprawę w góry

  Jak dojechać?
  Na Reunion dostać się można codziennym lotem z Paryża. Kursują tu również samoloty z Mauritiusu, Seszeli, Zimbabwe, Majotty i Madagaskaru.

  Zdrowie: Służba zdrowia na Reunionie stoi na wysokim poziomie. Mimo że system opieki zdrowotnej jest odwzorowaniem systemu francuskiego, zalecane jest posiadanie pełnego ubezpieczenia medycznego. Nie są wymagane żadne szczepienia.