Spała 29-31.10 Niespodzianka !!!


‼️Mamy kolejną niespodziankę na zbliżające się zgrupowanie w Spale, które odbędzie się 29-31 października‼️


Podczas zgrupowania będzie można wziąć udział w treningu przygotowania motorycznego oraz zaczerpnąć wiedzy na ten temat od trenera personalnego Mateusza Kosmalskiego!👊Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmiku z treningu Mateusza, a pod linkiem możecie dowiedzieć się trochę więcej na jego temat 🙂Nazywam się Mateusz Kosmalski i jestem Trenerem przygotowania motorycznego oraz trenerem personalnym, a sport od zawsze był nieodłączną częścią mojego życia. Aktualnie jestem czynnym zawodnikiem mniej popularnej, ale szybko rozwijającej się dyscypliny – Ultimate Frisbee. W moim dorobku sportowym mam dwukrotny występ na Mistrzostwach Świata i na Mistrzostwach Europy z reprezentacją Polski oraz jestem multimedalistą mistrzostw Polski. Wcześniej trenowałem wiele innych sportów, m.in. Judo przez prawie 10 lat.
Od kilku lat rozwijam się również jako trener, zarówno przygotowania fizycznego jak i trener personalny. W swojej pracy mam do czynienia ze sportowcami, którzy chcą poprawić poziom swoich zdolności motorycznych tj siła, szybkość czy wytrzymałość oraz unikać kontuzji i urazów.
W 2019 roku pełniłem funkcję Trenera przygotowania motorycznego w Reprezentacji Polski kobiet przygotowującej się na Mistrzostwa Europy w Ultimate oraz w Reprezentacji Polski mężczyzn do lat 20 podczas Młodzieżowych Mistrzostw Europy.
Do tej pory pracowałem z zawodnikami Ultimate, tenisa, koszykówki, paintballa, a także siatkówki plażowej. Teraz czas na nowe wyzwanie – tenis plażowy! 💪


Serdecznie zapraszamy !!