Oficjalny HOTEL Mistrzostw Polski

Z Wielką przyjemnością chcielibyśmy ogłosić oficjalny hotel podczas finałów Mistrzostw Polski w Tenisie Plażowym w 2022 roku! a został nim:

O3 HOTELMarka o3, to stylowy i funkcjonalny obiekt hotelowy o3Hotel, nowoczesne centrum konferencyjne o3Meet z rozbudowanym zapleczem bankietowym, przestronna restauracja o3Eat i prawdopodobnie jedyna w mieście profesjonalna siłownia hotelowa o3Fit. Hotel ten jest zupełnie nowej kategorii! Misją hotelu jest codzienne zapewnianie Gościom unikalnej sportowej atmosfery i dużej dawki relaksu, w najlepszej dostępnej cenie.Nowoczesne, przestrzenne i przytulne pokoje, ze sprawdzoną technologią gwarantujących spokojny i dobry sen.Codziennie świeża, wypalana na indywidualne zamówienie kawa, wyjątkowa oferta śniadań, które będą źródłem kulinarnych inspiracji nawet dla najbardziej wymagających gości oraz wyjątkowy hotelowy bar, stworzony przy współpracy z cenioną marką Bushmills. Wyjątkowa elastyczność oraz harmonijna przestrzeń, sprzyjająca idei work-life balance.Wybraliśmy ten hotel nie bez powodu! Jest on w idealnej lokalizacji oddalony zaledwie 8 minut od boisk na których rozgrywane zostaną Mistrzostwa Polski oraz spełnia wszelkie nasze oczekiwania.


Z uwagi na odbywający się w tych dniach koncert Edd Sherana większość pokoi w całej Warszawie jest już zarezerwowana bądź są dostępne w bardzo wysokich cenach.

My otrzymaliśmy określoną liczbę pokoi i nie będziemy mogli zwiększyć ich liczebności – dlatego nie czekaj z rezerwacją! Rezerwacja rozpoczynamy od dzisiaj 7 czerwca do końca miesiąca/ewentualnego wyprzedania.CENNIK na weekend 26-28. sierpnia (cena za 2 doby) :

  • pokój jednoosobowy – 489 zł
  • pokój dwuosobowy – 579 zł
  • pokój trzyosobowy – 759 zł
  • pokój czteroosobowy – 869 zł

W cenie mają Państwo zagwarantowane ŚNIADANIE, BEZPŁATNY parking na okres odbywania się Mistrzostw Polski oraz PAKIET startowy.


ZAPRASZAMY do rezerwacji miejsc w hotelu pod linkiem:
https://forms.gle/8nf8EsMT5zAN4Uy57