Obóz tenisa plażowego – TURCJA

Zapraszamy Państwa na obóz tenisa plażowego organizowany przez Polską Federację Tenisa Plażowego w Turcji – Riwiera Turecka w dniach 11-18 stycznia 2020 roku.

 
Obóz zorganizowany zostanie we współpracy z biurem podróży TUI, które w organizowaniu wyjazdów wakacyjnych jest pionierem na polskim rynku.
Hotel to idealny wybór na spokojne wakacje. Niewątpliwymi atutami tego obiektu są eleganckie i komfortowe pokoje. Na gości czeka hotelowe zaplecze spa. Plaża znajdująca się bezpośrednio przy obiekcie została wyróżniona prestiżową Błękitną Flagą. Ci, którzy szukają na wakacjach miejskich atrakcji, mogą się udać do centrum Side.
Sport i wellness: sauna fińska, hammam, pokój relaksacyjny, siłownia, aerobik, kort tenisowy, tenis stołowy.
Plaża: przy szerokiej, długiej plaży, idealnej na spacery, prywatna, piaszczysta, łagodnie opadająca, oznaczona Błektiną Flagą, ręczniki za opłatą.
Dla dzieci: basen dla dzieci: w zależności od warunków pogodowych, w cenie, zewnętrzny, wysokie krzesełka dla dzieci łóżeczko dziecięce: w cenie bufet dla dzieci, miniklub: 4-12 lat, kwiecień – październik; w zależności od warunków pogodowych, kilka razy w tygodniu, animacje dla dzieci: 4-12 lat, kwiecień – październik, kilka razy w tygodniu pokój gier i zabaw, plac zabaw, minidyskoteka: 4-12 lat.
Baseny: 3, basen: w zależności od warunków pogodowych, w cenie, zewnętrzny, ze słodką wodą, leżaki, parasole, basen: listopad – marzec; w zależności od sezonu, w cenie, kryty, ze słodką wodą, podgrzewany, leżaki, basen dla dzieci: w zależności od warunków pogodowych, w cenie, zewnętrzny, ręczniki: za opłatą, płatność gotówką.
 
Dodatkowe opłaty: wiza 35 USD oraz dla chętnych ubezpieczenie (40 zł).
 
Zapisy do 12 listopada 2019 roku oraz wpłata zaliczki 30% do 14 listopada 2019 roku. Wpłata całej kwoty do 28 listopada 2019 roku.