Mistrzostwa Polski 2023

Mistrzostwa Polski w Tenisie Plażowym w Zbąszyniu – Pełna Pasja i Rywalizacja!Zapraszamy do krótkiego podsumowania Mistrzostw Polski w Tenisie Plażowym, które odbyły się w malowniczym Zbąszyniu. To był niezapomniany weekend pełen emocji, zaciętych zmagań i doskonałej atmosfery sportowej!
Pierwszy dzień, czyli piątek 1 września, przyniósł nam rywalizację w grze singlowej zarówno w kategorii kobiet, jak i mężczyzn. Zawodnicy i zawodniczki dawali z siebie wszystko na boiskach, co skutkowało niezwykle zaciętymi meczami. Fani tenisa plażowego mogli śledzić niezwykłe umiejętności i determinację uczestników.SINGIEL KOBIET

1 miejsce Alina Robok
2 miejsce Magdalena Adamiak
3 miejsce Nicole Borzęcka
4 miejsce Nadia PasiekaSINGIEL MĘŻCZYZN

1 miejsce Adam Rapeła
2 miejsce Jakub Tokarz
3 miejsce Maciej Nowicki
4 miejsce Mariusz Trembicki
Sobota była dniem poświęconym deblom. Zarówno w konkurencji kobiet, jak i mężczyzn, zawodnicy tworzyli doskonale zgrane pary i rywalizowali o tytuł Mistrza Polski.
Widowisko na boiskach było imponujące, a publiczność dopingowała każdemu zespołowi, tworząc niezwykłą atmosferę w Zbąszyniu.DEBEL KOBIET

1 miejsce Alina Robok i Magdalena Adamiak
2 miejsce Dorota Przybylska i Magdalena Rudzka
3 miejsce Iwona Urbańczyk i Monika Norys
4 miejsce Nicole Borzęcka i Nadia PasiekaDEBEL MĘŻCZYZN

1 miejsce Maciej Nowicki i Nikodem Pasieka
2 miejsce Oskar Bugajski i Jakub Tokarz
3 miejsce Adam Rapeła i Paweł Cichaczewski
4 miejsce Janusz Hajduk i Piotr AdamiakNiedziela była dniem mikstów, co oznaczało, że na boiskach pojawili się zawodnicy i zawodniczki tworzący mieszane pary. To był doskonały sposób na zakończenie weekendu pełnego tenisowej pasji. Mecze były emocjonujące, a publiczność mogła podziwiać różnorodność stylów gry i strategii.MIKST

1 miejsce Magdalena Adamiak i Jakub Tokarz
2 miejsce Dorota Przybylska i Michał Sidelnik
3 miejsce Alina Robok i Maciej Nowicki
4 miejsce Iwona Urbańczyk i Paweł Cichaczewski
Nie można zapomnieć o doskonałych warunkach pogodowych, które towarzyszyły całemu wydarzeniu. Słońce świeciło, a piasek na plaży dodawał uroku i wyjątkowego klimatu imprezie. To był prawdziwy letni festiwal tenisa plażowego!Podsumowując, Mistrzostwa Polski w Tenisie Plażowym w Zbąszyniu były prawdziwym świętem dla miłośników tego sportu. Zawodnicy i zawodniczki dali z siebie wszystko, by zdobyć tytuł Mistrza Polski, a publiczność wspierała ich każdego dnia.
Dziękujemy wszystkim za udział i już nie możemy się doczekać kolejnej edycji tego wspaniałego wydarzenia!Z całego serca dziękujemy również Zbąszyńskiemu Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji, który przygotował dla Nas cały obiekt.
Dziękujemy również Tomaszowi Szczególe i Antoniemu Szczególe oraz Bartoszowi Pietrydze – za świetne ujęcia i możliwość stworzenia fotorelacji!
Dziękujemy naszemu partnerowi technicznemu HUCK POLSKA – siatki od Was to najlepszy wybór!
Wielkie podziękowania dla Ministerstwa Sportu i Turystyki które współfinansowało Mistrzostwa Polski!