Marcowa Spała za Nami!

W miniony weekend odbyło się wyjątkowe zgrupowanie w Spale. Było to spotkanie rekordowe pod względem uczestników, trenerów i godzin spędzonych na boisku.5 naszych wspaniałych trenerów: Piotrek, Sebastian, Tomek, Adam oraz Przemek przekazywało swoją wiedzę podczas 15 godzin jednostek treningowych oraz przeszło 50 godzinach wolnego grania i meczów sparingowych rozgrywanych na 4 boiskach z podgrzewanym piaskiem!
Podsumowaniem tego weekendu był niedzielny turniej, który stał na bardzo wysokim poziomie. Jak zawsze zawodnicy prezentowali się znakomicie i przykładali się maksymalnie do każdego treningu za co serdecznie dziękujemy, bo dzięki Wam i Waszemu podejściu do treningów te wyjazdy są tak wyjątkowe. Dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna za ten niesamowity weekend!Po takich wyjazd dajecie nam motywacje do jeszcze większej pracy i przygotowania coraz to lepszych atrakcji!Macie ochotę na więcej? To już dosłownie ostatnie moment, żeby wejść z przytupem w nowy sezon. Przypomnijmy, że dla osób którzy mają ochotę przyjechać na najbliższą Spałę mamy zniżkę 10%.

A następnie w kwietniu 9 oraz 10 czeka nas zupełna nowość.. Kurs Tenisa Plażowego! Zapisy już jutro – nie przegapcie tej daty! W ciągu 2 dni zdobędziecie wiedzę jaką normalnie musielibyście poświęcić kilka miesięcy, a dodatkowo zdobędziecie certyfikat dzięki któremu oficjalnie jako pierwsi instruktorzy w Polsce będziecie mogli przeprowadzać zajęcia. KLIKNIJ TUTAJ aby przeczytać o kursie 🙂